Ahşap sağlıktır.

İstanbul Ahşap Dekorasyon

Ağacın Ahşapla Buluşması

Ahşap ürünler sadece dekorasyon değil aynı zamanda doğal yaşamı tercih edenlerin de ilk sırasında yer almaya başladı. Günümüzde yoğun trafik, iş stresi ve şehir karmaşasından uzak durmak isteyenler daha kırsal kesimlerden arsa alarak kendi evlerini tasarlamaya başladı. İşte tam da bu noktada doğanın en özel ve değerli ürünü ahşabın da muhteşem havası Arslan Ahşap Yapı sitesinde tercih ediliyor.

Ahşabın Binalarla Uyumu

Ahşap ürünler hem dokusu hem de nefes alabilme özelliğiyle her geçen gün hem bina içlerinde hem de sıfır bina yapımlarında kullanılmaya başlandı. Mimarlar, tasarımcılar, inşaat mühendisleri ve dekoratörler farklı türlerdeki ağaçlardan imal edilmiş ahşap ürünlere daha sıklıkla yer veriyor. İstanbul ahşap yapı anlamında hem kırsal yerleşim alanlarında hem de şehir içinde sıfırdan ahşap yapılar inşa ediyor. Verdiği sıcaklık hissinin yanı sıra görüntüsü ve dayanaklı olması da öne çıkan avantajları arasında yer alıyor.

Neden Ahşap Yapı

Ahşap yapılar betonarmeler gibi çökme yapmazlar bu nedenle deprem gibi bir afette yıkılma riskleri oldukça düşüktür. Ayrıca İstanbul ahşap çatı ile inşa edilen binalarda hem izolasyon hem de dayanıklılık anlamında daha da tercih ediliyor. Bu tip yapıların suya ve neme karşı korunaklı olması ve nefes alabilen yapıda olması da önem taşıyor. Bu anlamda ahşap bina tasarımı ve ahşapla ilgili tüm ürünleri Arslan Ahşap Yapı sitesi üzerinden bulabilir ve bilgi alabilirsiniz.

× WhatsApp İletişim