Ahşap sağlıktır.

İnşaat Tadilat

İnşaat Tadilat Hizmetleri Bursa

 

Firma olarak inşaat sektöründe çeşitli hizmetler sunulmaktadır. Sorumluluğu alınan tüm işler güvence ve başarı yolunda tamamlanmaktadır. Uygulanan çalışma ile beklenenin üzerine çıkan bir firmadır. Sektörde bulunduğu konumu bu sayede korumak hatta yükseltmek düşüncesindedir. Sahip olduğu ekip arkadaşları yıllarca deneyim kazanmış ustalardan oluşur. Firma için eğitimler düzenli olarak devam etmektedir. Bu sayede yenilikçi yapı sağlanmış olmaktadır. Teknoloji ile yürütülen tüm çalışmalar kalite esaslı olarak devam etmektedir.

Firma inşaat tadilat anlamında her yönden memnuniyet aramaktadır. Müşterilerinin akıllarında olan planları en uygun projeler ile desteklemektedir. İş tesliminde kesinlikle gülen yüzler görme hedefinde olan bir firmadır. Müşteri odaklı olan yaklaşım güven duygusu ile güçlenmektedir. Firma müşteri geri dönüşlerine de büyük önem vermektedir. Bu sayede stratejik çalışma planlarına doğru yönler sunabilmektedir. Web sitesi ve iletişim numaraları üzerinden hizmetler hakkında bilgi ve görüş alınması mümkündür.

Sunulan Hizmetler

Firmanın sektörde sunduğu inşaat tadilat hizmetleri aşağıda belirtilmiştir.

1. Bakım Ve Onarım Hizmetleri
2. Parke Hizmetleri
3. Tesisat Hizmetleri
4. Marangoz Ve Ahşap Hizmetler
5. Beton Uygulama Hizmetleri
6. Alçıpan Uygulama Hizmetleri
7. Elektrik Tesisat Hizmetleri
8. Mantolama Hizmetleri
9. Çatı Tadilat Ve Tamirat Hizmetleri
10. Seramik Uygulamaları
11. Güçlendirme Uygulamaları

Beton Uygulama Hizmetleri Nedir?

Firma olarak her işlem öncesi keşif ve planlama işlemleri uygulanmaktadır. Yapılacak çalışma için uygun cihazlar ve ekiplerce özenli bir iş yapılması gerekmektedir. Yapılacak tüm işlemler bir sonraki işlere uygun zemin hazırlamalıdır. Sonradan yaşanılacak geri dönüşler maddi anlamda olumsuz sonuçlar doğuracaktır.

Uygulanan beton, boşluksuz olarak uygulanıp yüzeyi sert hale getirilmiştir. Kusursuz olarak kullanılan teknik ile düz ve pürüzsüz bir yüzey ortaya çıkarmaktadır. Bu sayede takip eden işler daha kolay uygulanacaktır. Bu aşamada kullanılacak beton kalitesi tamamen uygulanacak işleme göre seçilmektedir.

Tesisat Hizmetleri Nedir?

Evin ya da iş yerlerinin önemli iskeletini su tesisat sistemleri oluşturmaktadır. Doğru ve kaliteli uygulama burada da dikkat çekmektedir. Yapılacak tadilat işlemlerinde duvarın içerisine kurulacak sistem hatasız olarak uygulanmalıdır. Aksi halde olası kaçakların bulunması adına birçok bölge adına yeni kırma işlemi uygulanabilir. Firma bu hizmette sunduğu garantisi ile böyle sürprizlere yer vermemektedir. İşin uzmanı ustalar ile en ince işçilik ve kaliteli malzeme ile sorunsuz olarak uygulanmaktadır.

Sıhhi tesisat adına birçok malzeme yer almaktadır. Lavabo, duş teknesi, küvet, klozet, batarya ve diğer aksesuarlar bunlara örnektir. Conta problemlerinin yaşanmaması adına gereken tüm özen gösterilmektedir. Boruların giderlere doğru olarak yerleştirilmesi koku ve damlatma gibi sorunların önüne geçmektedir. Musluklarda aranan kalite sık kullanım sebebiyle deforme olmasını engelleyecektir.

Elektrik Tesisat Hizmeti Nedir?

Bu hizmette de duvar sıvası öncesi döşenmesi gereken bir sistemdir. Gereken özen ve titizlik oluşacak can ve mal kayıplarının önüne geçecektir.

× WhatsApp İletişim