Ahşap sağlıktır.

Eskişehir Ahşap Çatı

Eskişehir Ahşap Çatı

Bütün yaşam alanlarının üstünün kapatılması için kullanılan yapı sistemlerine çatı denir. Yapıların üstünün kapatılması yaşam alanlarının yağış, kar ve rüzgârdan koruması sağlanarak uzun ömürlü olması sağlanır. Ahşap yapılarda kullanılan çatı sistemi eğimli bir şekilde kurularak kar kütlelerinin ve yağış sularının birikmemesi önlenir. Ahşap yapılarda kullanılan malzemelerin önceden fırınlanmış ve cilalanmış malzemelerden olması yapının neme karşı dayanıklı olmasını sağlar.

Ahşap çatı sistemleri hafif ve dayanıklı yapılar olduğu için kurulumu ve montajı rahatlıkla yapılabilir. Çatılar kurulacağı zaman alanında uzman ve teknik bilgiye sahip olan kişilerden yardım almanız gerekir. Böylelikle ahşap çatı sistemleri daha sağlıklı bir şekilde kurularak yaşam alanlarının nem ve suya karşı dayanıklı olması sağlanır. Eskişehir ahşap çatı firması alanında uzman ve teknik bilgiye sahip kişilerle birlikte hizmet verdiği için gönül rahatlığı ile hizmet almanız sağlanır.

Ahşap Çatı Sistemleri Nasıl Kurulur?

Eğimli ve meyilli bir şekilde kurulan ahşap çatı sistemleri, kar kütlelerinin ve su birikintilerinin önlenmesi için özel bloklar kullanılır. Özel boru sistemleri sayesinde çatı alanlarında biriken su sistemleri bu alanlardan dışarıya aktarılır. Hafif bir yapıya sahip olduğu için kısa süre içerisinde kurulumu sağlanır.

Özel blok ve ağaç malzemelerden kurulan çatı sistemleri alanında uzman kişiler tarafından kurulduğu sürece daha sağlıklı ve uzun ömürlü kullanım olanağı sağlanır. Eskişehir ahşap çatı firması bu konuda yaşam alanlarına uygun çatı sistemleri kurulumunu yaparak, alanların daha uzun ömürlü ve daha kullanılabilir hale gelmesini sağlar.

Ahşap Çatı Fiyatları

Doğal ortamlarda kullanılan ahşap evlerin çatı sistemleri ahşap malzemeden üretilerek ahşap çatı adı altında kurulumu yapılır. Ahşap yapıların tahta ve ağaç bloklardan oluşması ile birlikte uygun fiyata maliyeti yapılır. Hafif malzemeden yapıldığı için kurulumu kısa süre içerisinde gerçekleşir.

Ahşap çatı fiyatları, çatı kurulumu sırasında kullanılan malzemenin kalitesine ve yapının büyüklüğüne göre değişmektedir. Dayanıklılık yapılarda malzemenin daha çok kullanılması ile birlikte çatı fiyatları kendi içerisinde değişir. Uygun fiyat aralıklarına ve her bütçeye uygun çatı sistemlerini Eskişehir ahşap çatı firmasından inceleyebilirsiniz.

× WhatsApp İletişim